Katalogowanie stron

Katalogowanie stron to nic innego jak dodawanie państwa stron internetowych do zasobów internetowych katalogów. Ma to na celu poprawienie oglądalności państwa serwisów i przyciągnięcie do nich większej ilości użytkowników.

Katalogowanie poprawia także PR stron, czyli ocenę popularności państwa strony przez najpopularniejszą w Polsce wyszukiwarkę Google, która generuje blisko 80% ruchu w polskim internecie.

Możemy zaoferować państwu tanie katalogowanie stron! Dodamy państwa stroną do zbioru 2500 polskich katalogów. Cena to jedyne 25gr za wpis w katalogu. Nie nabierajcie się na tańsze katalogowanie! Nie dajcie się zwieść niskimi cenami oferowanymi w różnych serwisach aukcyjnych bądź na innych stronach www.

Jest to po prostu niemożliwe. My katalogowujemy wasze strony ręcznie, z głową a nie automatycznie, czyli skryptami do tego przygotowanymi.
Skrypty takie są kompletnie nieskuteczne, bądź znikomo skuteczne.

Skrypt często mylą się dodając państwa strony do kompletnie niepasujących kategorii, w skutek czego państwa strony są usuwane przez administratorów katalogów. Również wyszukiwarki bronią się przed zbyt często powtarzającymi się identycznymi wpisami.

Jeszcze raz powtórzmy: my katalogujemy ręcznie, z głową, a nie jakimiś kombinatorskimi skryptami, bo których już nieraz poprawialiśmy to ich pseudo katalogowanie.

Czy nie opłaci ci się wydać więcej i mieć gwarancję, że wszystko zostanie wykonane tak jak należy?

This entry was posted in Posts. Bookmark the permalink.