kolagen

Strona poświęcona jest kolagenowi kolagen naturalny zachowuje swoją spójność jako biodynamiczny, aktywny żel poprzez zastosowanie unikalnego procesu filtrowania kolagenu rybnego odkrytego i opracowanego w Polsce. Poprzez zastosowanie tej metody, kolagen zachowuje swoją trójwymiarową strukturę potrójnej spirali, która jest identyczna ze strukturą kolagenu charakterystyczną dla ludzi.

Kolagen – właściwości

Dzięki strukturze potrójnej spirali kolagen naturalny jest wchłaniany przez skórę szybko i skutecznie. kolagen naturalny dociera do wszystkich 5 warstw skóry i biologicznie odbudowuje włókna kolagenowe w skórze, raczej wewnętrznie niż tylko zewnętrznie.

Rewitalizacja jest strukturalna, jak gdyby Twoja skóra otrzymała regularny plan ćwiczeń. Ponieważ komórki produkujące kolagen są stymulowane, Twoja skóra powraca do poprzedniego kształtu. kolagen naturalny ma podwójne działanie: – po pierwszepobudza produkcję kolagenu poprzez stymulowanie istniejących komórek, – po drugie wbudowuje się w istniejącą strukturę kolagenową skóry poprzez odnajdywanie bliźniaczych włókien kolagenowych, wchłania się i uzupełnia Twoje zapasy kolagenu.

kolagen – sposób działania

Dzięki temu procesowi kolagen naturalny stał się prawdziwym przykładem sukcesu w Europie, który z kolei rozbudził popyt na ten produkt na całym świecie, a w szczególności w Stanach Zjednoczonych. Wyzwaniem, któremu musieliśmy sprostać w dystrybucji kolagen naturalny jako żelu było, jak zachować jego odmładzające właściwości przy jednoczesnym zachowaniu jego własności biodynamicznych w temperaturze powyżej 70°F. W swojej aktywnej formie białko jest niezwykle delikatne, jednak jest bezpieczne w temperaturze pomiędzy 41°F – 79°F, Musimy pamiętać, aby chronić je przed bezpośrednim działaniem słońca, ciepła oraz wilgoci.

Kolagen – przechowywanie

Niewłaściwe przechowywanie spowoduje, że jego bioaktywne właściwości ulegną degradacji i zniszczeniu, a żel kolagenowy przekształci się w ciecz. Hermetyczne, izolowane opakowanie, chroni kolagen naturalny przed szkodliwym działaniem. Należy jednak obchodzić się z nim z dbałością i przechowywać go w chłodnym i suchym miejscu.

Kolagen – stosowanie

kolagen, czyli całkowicie naturalny i wysoko skoncentrowany żel jest jedynym produktem kolagenowym, który zachowuje strukturę potrójnej spirali w temperaturze do 79°F. Żel jest łatwy w nakładaniu i zapewnia maksymalną penetrację skóry oraz jego wchłanialność. Produkcja kolagen naturalny odbywa się w ręcznie, w sterylnych warunkach, bez kontaktu z metalami, tak aby nie zniszczyć leczniczych własności jego białek. Jest w 100% wolny od barwników i sztucznych zapachów.

This entry was posted in Posts. Bookmark the permalink.